Kocaeli Sosyal Medya Ajansı

Sosyal medya uzmanlarımızın engin tecrübeleriyle şirketinizin ve markanızın sosyal medya kanallarını profesyonel bir şekilde yönetimini sağlayabilir, hedeflenen noktalara sizi SEOPix ninjalarıyla taşıyabiliriz!

Kocaeli Sosyal Medya Ajansı

Sosyal Medya Ajansı Ne Yapar?

Sosyal medya ajansı olarak SEOPix, şirketinizin sosyal medya kanallarını yöneterek dijital pazarlamanın önemli bir dalı olan sosya medya ile şirketinizin daha fazla kişiye ulaşması konusunda çalışmalar yapmaktadırlar. Böylece Instagram, Facebook gibi dijital pazarlama için başlıca kullanılan sosyal medya ağlarında hesaplarınızın yönetimini gerçekleştirir, profesyonel tasarımlar kullanılarak paylaşımlar yapar, reklamlarınızı yönetir ve markanızı sosyal medyada kullanıcılara daha kolay erişilebilir hale getirir. Böylece profesyonel bir sosyal medya yönetiminin ardından daha fazla ziyaretçiye yani potansiyel müşteriye kolayca ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Ajansı Ne Yapar?
Sosyal Medya Danışmanlığının Önemi

Sosyal Medya Danışmanlığının Önemi

Dijital pazarlamanın sosyal medya ayağı, pazarlama ve müşterilere ulaşmak konusunda büyük önem taşımaktadır, bundan dolayı da sosyal medya hesaplarınızın, sosyal medya uzmanları tarafından yönetilmesi çok önemlidir. Hem markanızı yönetirken hem de bunun pazarlaması ile ilgilenmek oldukça zor olacaktır. Özellikle her gün gelişen dijital pazarlama ayağında kesinlikle profesyonellerden destek almanız gerekmektedir. Sosyal medya danışmanlarımız, sizler için trendleri takip eder, hesabınızın analizini yapar ve hangi türden aksiyonların yapılması hakkında çalışma sağladıktan sonra gerekenleri yapmaya başlar. Böylece danışmanlarımızın tecrübeleriyle, sosyal medyada görünür ve kolay erişilebilir olabilirsiniz.

Sosyal medyada bulunmak ve aktif olarak paylaşım yapmak kullanıcılar için oldukça önemlidir. Onları sıkmadan, ürünler hakkında bilgilendirme gönderileri ile dikkatlerini çekmeyi başarabilirsek dönüşümlerimizi de o denli artırabiliriz.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Kocaeli sosyal medya ajansı olarak sosyal medya kanallarının sadece hesap yönetimini yapmıyoruz, bunun yanı sıra sosyal medya reklamlarınızın da yönetimini sağlıyoruz.
SEOPix olarak uyguladığımız stratejilerimiz ile reklam projelerimizde maksimum verimi almayı, minimum harcama yapmayı hedefliyoruz. Sosyal medya reklamları büyük emek istemektedir. Reklamların hazırlanması, onaya sunulması ve ardından sürecin izlenmesi ile başarılı bir reklam yönetimi ortaya çıkmaktadır. Tecrübeli sosyal medya uzmanlarımızın bu çalışmaları sonucunda da düşük maliyetler ile yüksek etkileşim sayılarına ulaşabilmekteyiz. Bu başarıyı da tabi ki sosyal medya danışmanlarımızın birçok projede çalışmış oldukları ve kazanmış oldukları deneyimden kazandıkları tecrübe ile elde etmekteyiz

Sosyal Medya Reklam Yönetimi
Harekete Geçirici ve Dikkat Çekici  Tasarımlar

Harekete Geçirici ve Dikkat Çekici Tasarımlar

Sosyal medya hesaplarınızı yönetirken dikkat çekici ve harekete geçirici tasarımlar kullanarak, kullanıcıların sağlamış olduğu etkileşimi artırma amaçlanmaktadır. Bunun yanı sıra sosyal medya kanallarının profesyonel tasarımlar ile yönetilmesi sayfanıza kalite katacaktır. Biz de, hesaplarınızı yönetirken hem kaliteli bir görünüm sağlamayı, hem de kullanıcılardan etkileşim elde etmeyi hedeflemekteyiz.

Raporlandırma

Tabi ki sosyal medya hesaplarının yönetimini ardından yapılanlar ile alakalı olarak detaylı bir şekilde raporlandırma yapılmalı ve bu sunulmalıdır. SEOPix dijital pazarlama ajansı olarak, önceden konuşulan periyotlarda, sosyal medya danışmanlığı hizmetimiz boyunca neler yaptığımız hakkında sizlere detaylı rapor sunuyor olacağız. Böylece sizler de, ne hizmeti aldığınızın detaylı olarak bilgisine sahip olabilir, gelişmeleri rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Raporlandırma