İzmir SEO

Kişisel ya da kurumsal web siteniz üzerinden hedef kitlenize ulaşmak ve pazar payınızı artırmak için Google’da üst sıralarda yer almanız gerekmektedir. SEOPix olarak uzman kadromuzla sunmuş olduğumuz İzmir SEO hizmetimizden faydalanarak Google’da üst sıralarda yer alabilirsiniz! İzmir SEO hizmetimiz ile web sitenizin organik trafiği artmasının sonucunda dönüşümlerinizde artış hedefliyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz analiz için hemen bizimle iletişime geçin!

Ankara SEO

İzmir SEO Çalışması

İnternet dünyasında, sektörünüzdeki rakiplerinizle yarışabilmek için web sitesi hizmetlerinizin güçlü olması gerekiyor. Marka bilinirliğinin artması, hedef kitleye ulaşma, ürün ve hizmet reklamlarının daha kolay ve az maliyetle yapılması ve sektördeki payınızın artması gibi kazanımlar elde etmek için İzmir SEO danışmanlığı veriyoruz ve diğer pazarlama tekniklerine göre maliyet/performans oranı daha iyi olduğu için SEO’yu öneriyoruz. İzmir SEO Danışmanlığı hizmetimiz için her zaman doğru adres olmaya çalışıyoruz ve tüm müşterilerimizin online teklif alarak web sitelerini iyileştirmelerini sağlıyoruz. Hizmetlerimizde, tüm beklentilerinizin analizlerini yapıyor, gerekli tespitleri yaparak SEO çalışmalarına hemen başlayabiliyoruz. İzmir SEO çalışması ile web siteniz arama motorlarında daha görünür oluyor, bir taraftan organik trafiğiniz artarken bir taraftan da sonuçlarda gözükmeniz ile birlikte marka bilinirliğiniz de artıyor.

SEO, uzun süreli ve devamlılık isteyen bir optimizasyon işlemidir. Uzman kadromuz ile en iyi SEO araçlarını kullanarak, web sitenizi analiz ediyor ve optimize ediyor, hedeflenen anahtar kelimelerinizde yükseliş hedefliyoruz. Bu çalışmalar sonucunda, kullanıcıların anahtar kelime ile arama motorları üzerinde yapmış olduğu aramalarda web sitenizi üst sıralarda bulabilmesi hedeflenmektedir. İzmir SEO hizmetimizde, sektör analizi, anahtar kelime analizi, rakip analizi, hedef kitle analizi gibi tüm önemli çalışmaları eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

İzmir Seo

SEO Nedir? Neden Önemlidir?

Arama motorları web sitelerini sıralamak için belli başlı kriterlere sahiptir. Web sitesini, hem site içerisinde hem de site dışında bu kriterlere uygun hale getirmek için yapılan çalışmalara SEO denmektedir. Her web sitesi için SEO çalışmaları büyük önem taşımaktadır. Şu şekilde düşünün, bir markanız var ve markanız hakkında bilgi veren siteniz var. İnsanlar da markanızı duyup, hakkında bilgi almak için Google’a yazıyor ancak sizin sitenizle karşılaşmıyor? İşte bu tarz durumlarla karşılaşmamak için kendi markanızda bile Google’da üst sırada yer almak için SEO’ya ihtiyacınız bulunmaktadır. Bunun yanı sıra tabi ki siteniz üzerinden satış yapıyorsanız, onlarca belki yüzlerce web sitesi arasında ürün isimlerinde üst sıralarda çıkmak için ve müşterilerinize ulaşabilmek için SEO’ya ihtiyacınız bulunuyor.

Seo Hizmetleri Nelerdir?
İzmir Seo Danışmanlığı

İzmir SEO Danışmanlığı

Arama motoru optimizasyonu alanında uzman kadromuzla hizmet veren, tüm işlemlerinde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan bir dijital pazarlama ajansıyız. İzmir SEO danışmanlığı hizmetimiz için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. SEO danışmanlığı hizmetimiz sadece İzmir için değil, tüm Türkiye için sunulmaktadır. SEO hizmetimiz ile web sitenizin tüm analizlerini yaparak daha fazla organik trafiğin oluşması için neler yapılması gerektiğini belirliyoruz. Sizlerle anlaşmamızın ardından kurgulamış olduğumuz periyotlarda optimizasyon işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve 3-6 ay içerisinde sonuçlarımızı almaya başlıyoruz. Ancak unutmamak gerekir ki SEO 3 aylık, 6 aylık ya da 1 yıllık tek seferlik işlemler değildir. Eğer her zaman üst sıralarda yer almak istiyorsanız, sürekli olarak SEO danışmanlığı almalısınız. Bu SEOPix olur başka bir ajans olur ancak devamlılık önemlidir.

İzmir SEO Danışmanlığında Neden SEOPix?

İzmir SEO Danışmanlığında Neden SEOPix?

Web siteleri internet üzerinden erişilebilir olduğu ve hedef kitleye ulaşmaya çalıştığı süre boyunca SEO yapmaları/SEO hizmeti almaları gerekmektedir. İzmir SEO hizmeti için SEOPix’i tercih etmeniz için geçerli nedenlerimiz var. Başarılı ve tecrübeli SEO uzmanlarımız sayesinde sizlere en iyi Arama Motoru Optimizasyonu hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Tüm SEO çalışmalarımızda müşterilerimize uygun fiyat seçenekleri sunuyor ve tüm beklentilerini karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Neredeyse her sektörden olan referanslarımızı da inceleyerek ne kadar başarılı bir SEO ajansı olduğumuzu görebilirsiniz. Başarılı referanslarımız arasına sizin de sitenizi görmek için sabırsızlanıyoruz!

İZMİR SEO DANIŞMANLIĞI TEK BAŞINA YETERLİ MİDİR?

Dijital pazarlama, birçok alt dalı olan çok yönlü bir pazarlama türüdür. Bundan dolayı sadece SEO, yeterli olmayabilir. SEO, yalnızca arama motoru üzerinden arama yapan kullanıcıları hedeflemektedir. Bundan dolayı sosyal medya, e-posta pazarlama gibi diğer dijital pazarlama kanallarını kapsamamaktadır. Ancak SEO, diğer dijital pazarlama kanallarıyla dolaylı yoldan desteklenebilmektedir. Dijital pazarlamada başarılı olmak için dijital pazarlamanın tüm dallarını ele almak gerekmektedir. Tabi ki sektörel bazda ve hedeflere bağlı olarak SEO’nun tek başına yettiği durumlar da yok değildir.

İZMİR SEO HİZMETİNDE BİRİNCİ SIRA GARANTİNİZ VAR MI?

Google ve diğer arama motorları için hiçbir web sitesi için birinci sıra garantisi verilemez. Birinci sıra garantisi sunan şahıslar ya da ajanslardan da uzak durmanızı öneririz. SEOPix olarak biz, sıralamanızda yükseliş garantisi sunuyoruz ancak bu sadece sıralama yükselişidir, birinci sıra garantisi değildir. İzmir SEO hizmetinde, hedeflenen anahtar kelime için birinci sıra garantisi vermek gerçekçi olmayacaktır çünkü baktığımız zaman Google ile doğrudan bir bağlantımız yok, sıralamaları manuel kontrol edemiyoruz. Bu durumda da birinci sıra garantisi vermek akıl dışı olacaktır. Bundan dolayı SEOPix’ten hizmet almayacaksanız dahi dikkat etmenizi öneririz. Bazı kişiler, rekabetin hiç bulunmadığı kelimeler için bu garantiyi sunabilirler, başarılı da olabilirler ancak orta ve yüksek rekabet için bu tarz durumların gerçekleşme olasılığı düşüktür, orta - uzun vadede iyi kurgulanmış bir SEO çalışması ile birinci sıraya gelebilirsiniz.

İZMİR SEO DANIŞMANLIĞINDA FİYATLARI NASIL BELİRLİYORSUNUZ?

Her web sitesinin yapısı, bulunduğu sektör, ihtiyaçları ve SEO hizmeti için gereksinimleri birbirinden farklıdır. Bunun için SEO Danışmanlığı hizmetlerinde standart fiyat belirlemek pek mümkün değildir. Genel olarak baktığımız zaman da SEO’nun da bir maliyeti bulunuyor. Web sitesinin analizi yapıldıktan sonra hangi çalışmaların yapılması gerektiği belirlenir ve buna göre bir maliyetlendirme tahmini yapılır. Bu belirleme ile müşterilerimize SEO danışmanlığı hakkında detaylı bilgilendirme yapılır, işleyişten bahsedilir ve SEO hizmetimiz için teklif verilir. SEOPix olarak tüm hizmetlerimizde müşterilerimize sektörün en uygun fiyat tekliflerini sunmaya çalışıyoruz. Uygulanacak web sitesinin halihazırdaki durumu, sektörün farklılıkları vs. derken, bir sürü değişken bulunduğundan dolayı her müşteriye farklı fiyat veriliyor.

İZMİR SEO HİZMETİNİ NE KADAR SÜRE ALMALIYIM?

Öncelikle SEO çalışmaları uzun vadeli işlemlerdir. Sektörünüze bağlı olarak değişmek şartıyla 3-6 ay arasında yapılan çalışmaların sonuçları alınmaya başlanır. 6-12 ay arasında da istenilen noktalara gelinmeye başlanır. Ancak bu süreç tabi ki tamamen sektörünüzün rekabetine bağlı olarak değişir. Burada da şöyle bir durum var; 6-12 ay çalışma sağlandı ve çalışmayı sonlandırdınız diyelim. Çalışmayı sonlandırır sonlandırmaz, sıralamadan düşmezsiniz ancak SEO çalışması süreklilik isteyen bir pazarlama türü olduğu için rekabetli sektörlerde SEO’yu bıraktığınız zaman sıralamanızı kaybetmeniz an meselesi olacaktır. Durum bu şekilde olunca da SEO hizmetinizden verim alıyorsanız, çalışmaya sürekli olarak devam etmeniz önerilmektedir.

HANGİ SEO ARAÇLARINI KULLANIYORSUNUZ?

Başarılı bir SEO çalışması yapabilmek için site içi ve site dışı SEO tekniklerini en iyi bir şekilde uygulayabilmek ve SEO araçlarını kullanmak gerekmektedir. SEO hizmetimizde Deepcrawl, Screaming Frog, Ahrefs, Semrush, Google Search Console gibi en iyi SEO araçları kullanılmaktadır. Bu araçlar sayesinde web siteniz için en iyi çalışmaları sağlayabiliyor, rakiplerinizi de detaylı bir şekilde analiz edebiliyoruz. SEO araçları sayesinde birçok iş yükünden kurtulabiliyor ve ne yapmamız gerektiğini kolayca tespit edip, uygulayabiliyoruz.

İZMİR SEO ÇALIŞMASINDA AYLIK RAPOR SUNUYOR MUSUNUZ?

SEO hizmetlerimizde periyodik olarak rapor sunmaktayız. Bu rapor içerisinde o periyot dahilinde neler yaptığımız ve sitenizin gelişimi ile alakalı detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Rapor periyotları, sizin de isteğinize göre aylık ya da iki ayda bir gibi farklı periyotlarda sunulabilmektedir. Raporlarda yer alan teknik bilgilerden pek anlamanız önemli değil, önemli olan SEO hizmeti aldığınız ajansın rapor sunabilmesidir. Bundan dolayı SEOPix’ten hizmet almıyor olsanız dahi rapor istemeyi ihmal etmeyiniz.

SEO'da Hangi Araçları Kullanıyoruz ?
SEO Stratejimizi Oluştururken ve Sonuçları Takip Ederken Kullandığımız Araçlar
İzmir SEO'da Yanıtını Merak Edilen Sorular

İzmir SEO danışmanlığında yanıtını merak ettiğiniz soruları sizin için derledik.

İzmir SEO fiyatları konusunda sizleri tam olarak bilgilendiremiyoruz. Bunun sebebi ise sektörel olarak farklılıklar, rekabet durumu ve Arama Motoru Optimizasyonu hizmeti verilecek sitenin var olan SEO durumundan kaynaklanmaktadır. Her durumdan dolayı, her site için de farklı bir fiyat politikası izlenmektedir. SEO maliyetli bir iştir, sektörünüz ne kadar rekabetli ise SEO hizmetine ödeyeceğiniz tutar da o oranda artacaktır.

İzmir SEO, SEOPix olarak İzmir’deki firmalara ya da İzmir’de lokal olarak üst sıralarda yer almayı hedefleyen firmalar için özel olarak vermiş olduğumuz SEO hizmetidir. SEO çalışmalarımız ile web sitenizi arama motorlarına uygun hale getirmekteyiz. Böylece sıralamalarınızda da yükseliş hedeflemekteyiz. Sizler de Google’da yükselmek istiyorsanız; SEO hizmetimiz ile web sitenizi lokal olarak istediğiniz kelimelerde üst sıralara gelin beraber taşıyalım!

İzmir SEO Uzmanı arıyor iseniz SEOPix olarak size SEO hizmeti sunabiliriz. Tecrübeli ve başarılı SEO uzmanı kadromuz ile web sitenizi Google’da üst sıraya taşıyoruz! 3-6 aylık bir SEO süreci sonucunda hedeflenen anahtar kelimelerde yükseliş yakalıyor, web sitenizin Google’da görünürlüğünü artırıyoruz. Üstelik sıralamada yükseliş garantisi ile bu hizmeti sağlıyoruz!

Aslında web tasarım SEO’nun temel taşıdır diyebiliriz. Çünkü bir web sitesinin site içi SEO’su yeterli değilse siz dilediğiniz kadar SEO çalışması sağlayın, o sitenin üst sıralarda yer alması pek mümkün değildir. En basit olarak örnek vermek gerekirse; mobil uyumlu bir web tasarımınız yok ise SEO’da başarılı olmamız zor olacaktır. Çünkü Google, web sitelerinin mobil uyumlu olup olmamasına dikkat etmektedir. Eğer iyi bir Web Tasarımınız yok ise SEOPix olarak SEO uyumlu bir Web Tasarım hizmeti sunmaktayız, sizler için de SEO’nuzu olumlu etkileyecek harika bir tasarım yapabiliriz.

SEO çalışmalarının sonuçlarının ne kadar sürede görüleceği sektörünüzün rekabetine, sitenizin SEO durumuna, anahtar kelimelerin zorluğuna bağlı olarak değişmektedir. Mesela projeniz yeniyse ve web tasarım dahil olacak bir şekilde bize projeyi teslim ettiyseniz. Bu sitenin sıralamalarda yer almasını görmemiz, normal hali hazırda bir siteye yapılan SEO çalışmasına göre daha geç olacaktır. Bu tarz durumlar göz önüne alındığında en erken 3-6 ay içerisinde sonuçlar görülür.

Öncelikle siteniz satış üzerine olan bir e-ticaret sitesiyse ve hedeflediğiniz anahtar kelimelerinizi arayan kullanıcılar ürün almak için arıyorlar ise SEO çalışması ile üst sıralara gelmenizin ardından satışlarınızda artış olacağını öngörebiliriz. SEO çalışması ile üst sıralarda yer almanız, sitenize giren kullanıcıların potansiyel müşteri olacağı anlamına gelmektedir. Sonuç olarak SEO ile satışlarınızı tabi ki de artırabilirsiniz!