Web Tasarım

Firmanızın ihtiyaçlarını karşılayacak SEO ve mobil uyumlu yapısı ile sağlam bir altyapı oluşturuyor hemde çağımızın getirdiği yenilikleri web sitesinde uygulayarak hem mobilden hemde bilgisayar üzerinden sorunsuz bir giriş deneyimi sunan bir web tasarım hizmetini SEOPix olarak sizlere sunuyoruz. İstediğiniz tasarımı tam olarak karşınızda görmek, işletmenizi veya markanızı değerli hale getirmek için sizde SEOPix'in web tasarım hizmeti paketini satın alabilir hem satışlarını hemde otorinetinizi üst sıralara taşıyabilirsiniz!

Web Tasarım

Web Tasarım Nasıl Yapılır?

SEOPix’in sizlere sunduğu web tasarım hizmeti için; kullanıcılar tarafından daha anlaşılabilir bir arayüze sahip olan, sayfalar arasında rahatlıkla geçiş yapabilecek ayrıca bu geçişlerde hız sorunu yaşamadan kolayca hizmetlerinize, ürünlerinize ya da blog sayfalarınıza uğrayabilecek bir web sitesi hizmet vermekteyiz. Web sitesi tasarlama da ilk önce görselliğe ve nasıl göründüğüne bakmak gerekmektedir. Bu özellikleri yerine getirebilmek için ise farklı tasarım araçları, kurallar ve tasarım programlarını kullanmak gerekmektedir. Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Draw gibi birçok programda becerisi olan uzmanlarımız tarafından istediğiniz sitenin haritası çizilerek ilk plan oluşturuluyor Bu programlar sayesinde benzersiz ve ayrıcalıklı sitelere kavuşurken aynı zamanda doğru ve SEO uyumlu bir alt yapı hazırlandığı için Google'da üst sıralara kolayca çıkma avantajı sunmaktadır. Eğer sizde marka kimliğinizi korumak ve kitlenize kaliteli bir imaj vermek istiyorsanız SEOPix web tasarım hizmetimizden yararlanabilirsiniz!

Web Tasarım Nasıl Yapılır?

Web Sitesi Yapım Aşamaları

Tasarım Geliştirme Süreci

Sizden aldığımız briefler doğrultusunda tasarımın nasıl yapılandırılmasına dair bir yol haritası belirlemiş oluyoruz.

Arayüz Geliştirme Aşaması

Tasarım aşamasında geliştirilen altyapının üzerine koyarak ilerliyor, sizlerin de eklenmesini istediğiniz yerler için düzenleme aşamasına alıyoruz.

Yayın Süreci

Sizin talep ettiğiniz revizeler sonucunda sitemiz hazır hale geliyor. Tüm altyapı ve sayfaların tamamlanması ile proje müşteriye teslim edilmektedir.

Destek Süreci

Kullanım sırasında ya da daha sonrasında karşınıza çıakbilecek pürüzlerde yardımcı oluyor her türlü sorununuz için desteğimizi iletiyoruz.

Web Tasarım Neden Önemlidir?

Web Tasarım Neden Önemlidir?

Web tasarımı, estetik deneyim elde etmenin en etkili yollarından biri olarak kabul edilirken aynı zamanda müşterilerinize kendinizi ilk etapta göstermenin yollarından da bir tanesidir. İlk etapta sitenizde oluşturacağınız kaliteli ve yaptıkları işinde uzman anlayışı sayesinde 1-0 önde başlayabilirsiniz. Bu duruma renk, ton, içerik uyumu, düzen ve kullanılan yazı tipleri dahildir. Güzel bir web sitesine ve ergonomik bir web sitesine ihtiyacınız varsa bu detayları göz önünde bulundurmalısınız. Etkileyici, web tasarımında en önemli noktalardan biridir. Bu nedenle mekanda ahenk yaratmak gerekir. Bu işlevler, SEOPix tarafından uygun bir şekilde ve amaca uygun olarak gerçekleştirilir.

Web Tasarım Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Web sitesi fiyatlandırması, birçok faktöre sahip bir alandır. Bu makaleyi okuyorsanız, günümüzde firmalar için vazgeçilmez unsurlardan biri olan bir web sitesi oluşturmanız gerektiği ve bu konu hakkında fiyat araştırması yaptığınız açıktır. Kullanılan içerik, yazı, fotoğraf gibi öğelere de bağlı olarak fiyatların değişirken sizin taleplerinize ve istediğiniz kriterlere göre değişiklik gösterilmektedir.

Web Tasarım Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Web Tasarım Hizmetinde SEOPix Farkı!

Web tasarımı ile müşterilerinize ulaşmak isteyeceğiniz sitelerinizin, Google arama motoru botlarının en iyi dostları olacağını söylemek isteriz. Diğer firmalara göre daha özgün bir fikir sunan SEOPix, tasarım ve yazılım açısından özgün bir bakış açısıyla bir adım önde olduğu bilinen bir firmadır.Uzun yıllardır web tasarım konusunda birçok müşteri ile çalışma imkanı bulan SEOPix, firma sayısına gün geçtikçe yenilerini eklemektedir. Web tasarım hizmeti verdiğimiz işletmelerimiz karına kar eklerken aynı zaman olumlu bir profili müşterilerine yansıtmaktan da geri kalmamıştır. İşlemlerin kalitesini ve güvenliğini sağlayarak her kuruluşta başarıyla iz bırakmak için sizde SEOPix’i tercih edebilir, kalitenizi artırabilirsiniz!

Web Tasarım Hizmetinde SEOPix Farkı!
Teklif Al