Ankara SEO

Bölgesel ve yerel çalışmaları yaparak Ankara SEO'da olduğu gibi diğer illerde de firma veya kişisel web siteleri Google vb. Arama motorlarında ilk sıralara tırmanmaya, İnternette tıklanmayı ve marka bilinirliğini artırmaya ve arama sonuçlarında organik olarak ilk sıraya yükselmeye yardımcı olduğumuz bu süreçte SEOPix olarak sizinde markanızı yükseltebilir gelirinizi iki kat artırabiliriz.

Ankara SEO

Adım Adım Ankara SEO

Ankara SEO'da işletmeler ve kurumsal şirketlerin ajansları ile profesyonel işbirliği yapmak isteyen alanında uzman firmaların başında gelmekteyiz. Ankara bölgesinde daha önce birçok kişi ile çalıştığımız ve rekabeti artırdığımız gibi sizin de gelişmenizi ve satış reklamlarınızı katlamanızı sağlayabiliriz. Kurumsal ya da kişisel farketmez sizde arama motoru sonuçlarında başarılı olmak istiyorsanız SEOPix'i tercih edebilirsiniz!

Adım Adım Ankara SEO

SEO Çalışmalarının Kapsamı

Bütün kişisel ve kurumsal markalar için site içi ve site dışı SEO süreçleri standart olmasına karşın bu süreçlerin yoğunluğu, internet sitesinin kapsamı ile direkt olarak ilişkilidir.

Çok basit bir örnek vermek gerekirse; mevcut olaran 1000 ürüne sahip olan ve ürün sayısını her geçen gün arttıran bir e-ticaret sitesi ile 5-6 farklı hizmeti olan işletmenin site içi ve site dışı SEO aksiyonlarının yoğunluğunun aynı olması mümkün değildir.

Hizmet odaklı işletme sitesinde statik bir SEO çalışması yapılması yeterli olurken, her gün yeni ürünlere sahip olan e-ticaret sitesi daha dinamik ve anlık kontrolleri gerektiren bir strateji ile ele alınmalıdır.

SEO sürecini iyi bir şekilde analiz etmeli ve sitenin gereksinimlerini iyi bir şekilde belirleyerek SEO stratejisine karar vererek oğru adımları sizler için atıyor yükselmenize SEOPix olarak ortak oluyoruz.

SEO Çalışmalarının Kapsamı

İç SEO ve Dış SEO

İç SEO: Meta title, meta description, title tag hiyerarşisi, ürün ve kategori içerikleri, footer ve sidebar yapısı, iç link akışı, sayfa yanıt kodları, URL yapıları, site hızı ve buraya yazmakla sizleri sıkmak istemeyeceğimiz birçok detay site için SEO kavramını detaylandırarak işliyor Google için olumlu bir site görünümü kazandırıyoruz.

Dış SEO: Yapılan SEO çalışmalarını destek verecek site dışı aksiyonlar bütününe dış SEO denmektedir. Dış SEO denince; paravan blog sistemi, marka bilinirliğinin SEO çalışmaları ile ortak bir şekilde artırılması ve backlink olayı gelirken çok daha fazla düzenlemeyi profesyonel araçlar yardımı ile yaparak teknik hataları anında gidermekteyiz.

İç SEO ve Dış SEO
Ankara SEO Fiyatları

Ankara SEO Fiyatları

SEO’da web tasarım süreci farklı parametreleri bünyesinde barındıran bir süreç olduğu için net bir şekilde fiyat belirtmenin önüne geçer. Bu sebepten ötürü standart bir paket veya fiyat politikasından bahsedemeyiz. BursaGB, Akif Saat ve Loyal Friend gibi markaların dijital pazarlama süreçlerinde bulunan SeoPix’in işinin ehli çalışanları ile anında irtibat kurabilir ve teklif alabilirsiniz.

Ankara SEO’da Neden Seopix ?

3 yıldır bu sektörde aktif olarak var olmasına karşın hızlı bir şekilde yükselen SeoPix, tercih edenlerin marka değerini yükseltmeye devam ediyor. İşinde uzman olan profesyonel kadrosuyla çalışmalarını sürdüren SeoPix, SEO çalışmalarında fark yaratmaya devam ediyor. Ankara SEO arayışlarınıza bir son vermek ve işinde tecrübeli kişilerin ekip çalışması ile birlikte Google, Yandex ve Bing arama motorlarında işletmenizin ya da kişisel markanızın büyümesini istiyorsanız en kısa zamanda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara SEO’da Neden Seopix ?