İçerik Ajansı

İçerik pazarlama ajansı olarak, insanların ihtiyaç duyduğu makale hizmetini profesyonel ve SEO uyumlu bir şekilde hazırlayarak SERP'te üst sıralara çıkmaya SEOPix ile hazır olun! Makaleler, gönderiler, videolar, resimler gibi isteğinize bağlı olarak değişiklik gösterecek türde yazıları zenginleştirerek hem Google hemde kullanıcıya hitap eden yazıları sizler için tasarlamaktayız.

Markanızın diğerlerinin ötesinde ve üzerinde parlamasını istiyorsanız, ilgi çekici ve heyecan verici parçalar oluşturmak için içeriği profesyonel yazarlara sahip olan SEOPix'e emanet edebilirsiniz

İçerik Pazarlama Ajansı

İçerik Ajansı Hizmetleri Nelerdir?

İçerik Pazarlama Stratejisi Geliştirme

İlk olarak, mevcut web sitenizin içeriğinin ilk üç rakiple nasıl karşılaştırıldığını anlamak için rekabetçi bir içerik pazarlama analizi tamamlayacağız. Ardından, pazar alanınız ve sektörünüzdeki en iyi içerik anahtar kelimelerini belirleriz. Ardından, satışlarınızı artırmanıza ve markanızı öne çıkarmanıza yardımcı olacak içerik pazarlama stratejileri geliştirebiliriz.

İçerik Pazarlama Stratejisi Geliştirme
İçerik Kitlesi

Farklı kitleler farklı içerik türlerini araştırarak bilgi edinmek ister, bu nedenle bir sonraki adımımız, hangi tür içerikleri sevdiklerini keşfetmek için kitleniz hakkında daha fazla bilgi edinmek olacaktır. Hedef kitlenizin kim olduğunu öğrendikten sonra, sizin verdiğiniz başlıklara ek olarak kullanıcıların sevdikleri ve ilgi çekici buldukları içerikleri oluşturmaya başlayabiliriz.

İçerik Kitlesi
İçerik Ölçümü ve Analitik Forumlama

Yazılan veya yazılacak içeriklerin daha önceki firmalardaki hareketlerine göz atarak, performansını izleyerek ve ölçerek planlamaları gerçekleştirmekteyiz. Tüm içerik pazarlama faaliyetlerinin durumu ve sonuçları ile bunların kârlılığınızı ve markalaşma çabalarınızı olumlu derecede etkilemesi adına çalışmalarımızı yapmaktayız. İlgi çekici ve değerli içerik oluşturmak, hedef kitleye ulaşmak ve onları etkilemek içeriklerimizi hazırlarken daha detaylı ve kullanıcı gözünden bakarak hazırlamaktayız. Alanında uzman ekibimiz sayesinde hangi kelimede yükselmek istiyorsanız o alanda zirveye yükselmeniz için ahrefs, semrush gibi birçok aracı kullanarak detaylı bir içeriği sizlere sunmaktadır.

İçerik Ölçümü ve Analitik Forumlama
İçerik Stratejisi

İçerik Stratejisi

İçerik pazarlama stratejilerimiz, içerik pazarlama faaliyetleri için en çok bilinen yöntemlerin dışında farklı faaliyetler deneyerek ve müşteri hedeflerine ulaşmak için mükemmel stratejileri geliştirmek adına çalışmalarına hız kazandırmaktadır. İçerik stratejisi, hedef kitleye yalnızca yüksek kaliteli içeriğin sunulması değil kullanıcı odaklı bir içerik hazırlayarak sadece Google için değil kullanıcı için içerikleri hazırlamaktadır. Her iş kapsamı, içerik pazarlama ekibimiz tarafından dikkatlice planlanıp yürütülen bir içerik pazarlama planlaması ile tanımlanır. Proje kapsamında yer alan içeriklerin doğru hedef kitleye ulaştırılması için bu süreç oldukça önemlidir.

SEO ile Kapsamlı İçerikler

SEO ile Kapsamlı İçerikler

SEO hakkında yıllardır derin bilgi ve birikime sahip olan uzman kadromuz ile, SEO teknik aşamalarını yazı içerisinde tek tek değerlendirerek, kullanıcı katılımını artırmak ve içeriği arama motorlarında daha görünür kılmak için anahtar kelime araştırması ve kullanıcı deneyimi testleri yapmaktadır. Herhangi bir işletme için etkili dijital pazarlamanın ve markalaşmanın artması için Google'da görünür hale gelmek gerekir. SERP'te üst sıralara çıkmak için gerekli olan iç ve dış linklemeler, anahtar kelimeler, alt açıklamalar, description veya title gibi SEO'yu bünyesinde barındıran teknikleri yazıya uygulayarak iyi bir profil çizmekteyiz.

SEO’nuzu Kuvvetlendirecek Yapısal İçerikler

Anahtar kelimelerinizi, müşterilerinizin aradığı terimlere ve sıralanabileceğini ve sıralanması gerektiğini düşündüğünüz terimlere göre seçerek bu şekilde daha fazla trafiğin gelmesine olanak sağlamaktayız. Her müşteriye farklı bir profil çizerek size olan bir içerik stratejisi oluşturarak temelini daha kuvvetli hale getirmekteyiz. Piyasada yer alan rakiplerinizden daha farklı içeriklerle sitenizi detaylandırmak, kullanıcılarınıza yazılanın dışında farklı bir bakış açısı sunmak her zaman için daha etkili bir yöntemdir.

SEO’nuzu Kuvvetlendirecek Yapısal İçerikler
İçerik Ajansı Hizmet Fiyatları

İçerik Ajansı Hizmet Fiyatları

İçerik pazarlaması, çevrimiçi ortamda daha fazla müşteriye ulaşmanın en etkili yollarından biri olup ve sitenizin arama motoru sonuçlarındaki sıralamasını yükseltmek için en gerekli işlemlerden bir tanesidir. Sizin isteklerinize kaç kelime olarak sipariş vereceğinize ve nasıl bir yapıda yazıldığına göre fiyatlar belirginleşmektedir. Piyasada yer alan fiyatlara ek olarak daha uygun bir politika çizmek için fiyatlarımızı uygun bir değerde sabitledik. İçerikleriniz hem kaliteli hemde kullanıcı odaklı olmasını istiyorsanız, markanızı her yazınızda üst sıralarda görmek istiyorsanız SEOPix'i tercih edebilirsiniz!