Görüldüğü üzere SeoPix Dijital Pazarlama Ajansı olarak sosyal medya hesaplarınızdan yapacağımız “Nokta Atış” paylaşımlarla, işletmenizin marka bilinirliğini arttırmayı ve pazar payını arttırma noktasında rakipleriniz bir adım önüne taşımayı vaat ediyoruz.

SeoPix

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi, şüphesiz dijital pazarlama çalışmalarının önemli bir ayağını oluşturur ve istatistiksel açıdan bakıldığında da sosyal medya kullanımının her geçen gün artması işletmelerin, dijital dünyada ulaşması muhtemel müşterilerinin arttığı anlamına gelir.

Sosyal medya yönetimi faaliyetleri kapsamında müşterilerimize vaat ettiğimiz hizmetler;

  • İşletmenin faaliyet gösterdiği sektörün yapısı ve dinamikleri hakkında bilgi edinilmesi ve elde edilen verilerin detaylı incelemelerden geçirildikten sonra sosyal medya yönetiminin temeline yerleştirilmesi.
  • Sektörün yapısına uygun, estetik yönden zenginleştirilmiş infografik tasarımlarının sosyal medya hesaplarından periyodik aralıklarla paylaşılması.
  • Sosyal medya gündeminin yakından takip edilerek, müşteri ağının genişletilmesi ve marka bilinirliğinin arttırılmasını sağlayacak konulara temas edilmesi.